Par mums

Koncertu cikls “Patiešām maziņiem” ir VSIA “Latvijas Koncerti” radīts un īstenots četru muzikālo pasaku cikls pašiem mazākajiem klausītājiem – pirmsskolas vecuma bērniem. Koncerti tiek veidoti ar mērķi sniegt bērniem pirmo kultūras pasākumu pieredzi, muzikāli izglītot, dramaturģiski ieinteresēt, attīstīt klausīšanās un uzmanības prasmes, kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, un, sniedzot regulāru koncertu klausīšanās pieredzi, ļaut bērniem augt par kultūrā, mūzikā un skatuves mākslā ieinteresētiem skolniekiem.
“Patiešām maziņiem” koncertu cikla abonements sniedz četras raibiem piedzīvojumiem bagātas nedēļas nogales, kurās no rudens līdz pat pavasarim bērni var kopā ar ģimeni iepazīt mūzikas un pasaku pasaules daudzveidību.

Koncertu veidošanā iesaistām Latvijā un Eiropā atzītus un profesionālus vietējos mūziķus, dziedātājus, dejotājus, aktierus un citu skatuves mākslu pārstāvjus, radot baudāmus koncertus arī bērnu vecāku ausīm. Atskaņošanai izvēlamies latviešu un ārvalstu komponistu klasiskās un arī populārās mūzikas melodijas.

Lai bagātinātu mazo klausītāju fantāzijas un zināšanu pasauli, pusstundu pirms koncertiem notiek radošās darbnīcas un ir atvērta mūzikas rotaļu istaba. 

Četras koncertu programmas var izvēlēties apmeklēt kādā no 4 norises laikiem:
Sestdienā plkst. 11.00 un 13.00;
Svētdienā plkst. 11.00 un 13.00;

Visi koncerti notiek Spīķeru koncertzālē, bet pēc pieprasījuma ar “Patiešām maziņiem” cikla koncertiem dodamies arī izbraukumos uz tuvām un tālām Latvijas pilsētām, koncertzālēm un kultūras centriem. 

VSIA “Latvijas Koncerti” jau kopš pastāvēšanas pirmsākumiem rūpējas par jaunāko klausītāju izglītošanu,  veidojot koncertus pirmsskolas un skolas vecuma bērniem:
- izglītojošie koncerti pirmsskolas vecuma bērniem ciklā “Patiešām maziņiem” 
- izglītojošie koncerti skolēniem četrās vecuma grupās no 1. – 12. klasei ciklā “Mūzika Tev